Kliknij by włączyć zoom
Wczytywanie Map
Moja Pozycja Pełny ekran Poprz Nast
Wyszukiwanie
Więcej opcji wyszukiwania
Wyszukiwanie
Więcej opcji

Your search results

Wojciechów, Stary Gaj

178 000 zł
Grunty na sprzedaż
Stary Gaj , Wojciechów , Lubelski , Lubelskie

Malownicza działka (5300m²) pod Nałęczowem - Tylko u nas!

Działka rolno-budowlana w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 5400m2 w Starym Gaju, gmina Wojciechów koło Nałęczowa nad rzeką Czerką. Gmina Wojciechów słynie z tradycji kowalskich - co roku odbywają się tutaj Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i Ogólnopolskie Targi Sztuki Kowalskiej, a co dwa lata - Ogólnopolskie Spotkania Kowali. W tym czasie Wojciechów odwiedza kilkanaście tysięcy osób z całego kraju. Wojciechów to właściwe miejsce aby mieszkać, uczyć się i pracować, odpoczywać i rozwijać zainteresowania. Wyjątkowość tego miejsca, tworzy lokalna historia i miejscowe zabytki, bogactwo zasobów natury i kultury, otwarci, pomysłowi i życzliwi ludzie, tradycje ludowe i rzemieślnicze, piękno przyrody i nieskażone środowisko. Malownicze krajobrazy kuszą do spacerów i wycieczek rowerowych, a unikatowe zabytki takie jak Wieża Ariańska czy modrzewiowy kościół parafialny w Wojciechowie czynią to miejsce perełką w regionie.

Wymiary działki: 28x194x44x180m

Działka nie jest ogrodzona.

Działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną zagrodową. Według Studium z 2019 roku znajduje się w Strefie Zrównoważonego Rozwoju Turystyki - są to tereny potencjalnego rozwoju funkcji turystyki i rekreacji, zespołów ośrodków rekreacyjnych, obiektów turystycznych i zabudowy letniskowej, rozwoju infrastruktury obsługi ruchu turystycznego, realizacji zbiorników retencyjnych i urządzeń turystycznych.

Media: prąd i gaz bezpośrednio przy działce. Dojazd do działki: droga utwardzona. Rekreacja: Las, Tereny zieleni chronionej, Rzeka Czerka.

Odległość od: Nałęczowa - 10 km, Lublina - 30km, Kazimierza Dolnego - 25km.

Dodatkowe informacje: lekko nachylona w kierunku południowym; na działce znajduje się bujna zieleń wysoka i niska. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Ekologicznego Systemu Obszarów Chronionych ESOCH - bliskość natury jest gwarantowana!

Miejscowość: Stary Gaj
Powiat: Lubelski
Województwo: Lubelskie
Id nieruchomości : 716/4158/OGS
Cena: 178 000
Cena za m2: 34
Powierzchnia nieruchomości: 5300.00 m2
Liczba pokoi:
Liczba pięter:
Rodzaj budynku: Grunty
Droga dojazdowa: Utwardzona
Komunikacja: Brak
Dostępne w okolicy: Rzeka, Las

Chcę dowiedzieć się więcej na temat tej oferty.

  • Szukaj nieruchomości

  • Kalkulator kredytowy

  • Wyceń swoją nieruchomość