Twoje wyniki wyszukiwania

Nasz zespół

Największym atutem i podstawą sukcesu naszej firmy jest niewątpliwie kapitał ludzki tworzony przez zespół świetnie wyszkolonych agentów nieruchomości, posiadających profesjonalne zaplecze wiedzy i bogate doświadczenie nabyte w trakcie wieloletniej praktyki i różnorodnych szkoleń. Praca stanowi integralną część życia każdego człowieka, dlatego staramy się aby wszyscy czerpali z niej nie tylko korzyści materialne, ale także radość i satysfakcję. Podstawą Express House jest przyjazna atmosfera, współpraca oraz wzajemny szacunek.

Zawsze ceniliśmy i niezmiennie będziemy cenić: zaangażowanie, kreatywność, partnerstwo i zaufanie. Promujemy osoby pracowite, odpowiedzialne i pragnące się rozwijać. Zachęcamy wszystkich do podejmowania inicjatywy i dyskusji – doceniamy wkład każdego z osobna.

Jakub Gierałtowski

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 733 62 62
j.gieraltowski@expresshouse.pl

Krzysztof Dąbrowski

Dyrektor ds. finansów
(+48) 696 355 039
bialystok@expresshouse.pl

Marek Szubzda

Dyrektor ds. administracji
(+48) 696 355 039
bialystok@expresshouse.pl

Piotr Kurzawa

Dyrektor sieci sprzedaży
(+48) 696 355 039
bialystok@expresshouse.pl

Przemysław Smalkowski

Dyrektor sprzedaży i rozwoju
(+48) 696 355 039
bialystok@expresshouse.pl

Sylwia Konopko

Asystentka oddziału
696355039
bialystok@expresshouse.pl

Wojciech Goniewicz

Kierownik oddziału - Lublin
(+48) 81 440 50 78
w.goniewicz@expresshouse.pl

Dorota Wrona

Kierownik oddziału - Poznań
(+48) 61 415 25 09
d.wrona@expresshouse.pl

Grzegorz Bera

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 733 64 35
g.bera@expresshouse.pl

Elwira Bieroza

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 733 64 43
e.bieroza@expresshouse.pl

Artur Walczak

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 22 300 80 27
a.walczak@expresshouse.pl

Michał Kubas

Doradca finansowy
(+48) 501 693 053
michal.kubas@expresshouse.pl

Eliza Markiewicz

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 733 62 63
e.markiewicz@expresshouse.pl

Jacek Denisiuk

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 733 62 67
j.denisiuk@expresshouse.pl

Jarosław Kowalski

Doradca ds.nieruchomości
(+48) 81 451 11 30
j.kowalski@expresshouse.pl

Mateusz Michalak

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 440 59 97
m.michalak@expresshouse.pl

Karolina Nowakowska

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 61 415 28 64
k.nowakowska@expresshouse.pl

Jan Pantuła

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 22 300 80 30
j.pantula@expresshouse.pl

Konrad Olkowicz

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 22 300 80 25
k.olkowicz@expresshouse.pl

Joanna Berka

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 61 415 29 57
j.berka@expresshouse.pl

Łukasz Ryś

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 451 17 18
l.rys@expresshouse.pl

Hubert Grochowski

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 873 90 56
h.grochowski@expresshouse.pl

Jakub Troszczyński

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 61 669 06 33
j.troszczynski@expresshouse.pl

Michał Nowak

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 61 415 27 63
m.nowak@expresshouse.pl

Monika Kościaniuk

Doradca ds nieruchomości
(+48) 81 440 50 71
m.koscianiuk@expresshouse.pl

Łukasz Kowalik

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 440 50 72
l.kowalik@expresshouse.pl

Samuel Mitrus

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 440 50 74
s.mitrus@expresshouse.pl

Przemysław Wójcik

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 440 55 21
p.wojcik@expresshouse.pl

Michał Olejniczak

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 61 415 29 63
m.olejniczak@expresshouse.pl

Robert Krysiak

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 61 415 29 54
r.krysiak@expresshouse.pl

Marcin Fiedeń

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 440 45 82
m.fieden@expresshouse.pl

Grzegorz Tworkowski

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 877 71 81
g.tworkowski@expresshouse.pl

Kacper Polichańczuk

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 440 45 83
k.polichanczuk@expresshouse.pl

Dorota Rychlewska

Doradca ds. nieruchomości
(+48 22 100 41 09
d.rychlewska@expresshouse.pl

Mateusz Majewski

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 440 45 31
mateusz.majewski@expresshou...

Damian Klatt

Doradca ds nieruchomości
(+48) 519 476 845
damian.klatt@expresshouse.pl

Jeremiasz Postój

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 515 493 379
jeremiasz.postoj@expresshou...

Joanna Tomaszewska

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 508 355 986
joanna.tomaszewska@expressh...

Kamil Anikiej

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 515 493 377
kamil.anikiej@expresshouse.pl

Karolina Lipińska

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 508 355 936
karolina.lipinska@expressho...

Sylwia Olkowska

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 510 238 796
sylwia.olkowska@expresshous...

Natalia Janczewska

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 501 384 417
natalia.janczewska@expressh...
  • Szukaj nieruchomości

  • Kalkulator kredytowy

  • Wyceń swoją nieruchomość