Twoje wyniki wyszukiwania

Nasz zespół

Największym atutem i podstawą sukcesu naszej firmy jest niewątpliwie kapitał ludzki tworzony przez zespół świetnie wyszkolonych agentów nieruchomości, posiadających profesjonalne zaplecze wiedzy i bogate doświadczenie nabyte w trakcie wieloletniej praktyki i różnorodnych szkoleń. Praca stanowi integralną część życia każdego człowieka, dlatego staramy się aby wszyscy czerpali z niej nie tylko korzyści materialne, ale także radość i satysfakcję. Podstawą Express House jest przyjazna atmosfera, współpraca oraz wzajemny szacunek.

Zawsze ceniliśmy i niezmiennie będziemy cenić: zaangażowanie, kreatywność, partnerstwo i zaufanie. Promujemy osoby pracowite, odpowiedzialne i pragnące się rozwijać. Zachęcamy wszystkich do podejmowania inicjatywy i dyskusji – doceniamy wkład każdego z osobna.

Krzysztof Dąbrowski

Dyrektor ds. finansów
(+48) 696 355 039
bialystok@expresshouse.pl

Marek Szubzda

Dyrektor ds. administracji
(+48) 696 355 039
bialystok@expresshouse.pl

Piotr Kurzawa

Dyrektor sieci sprzedaży
(+48) 696 355 039
bialystok@expresshouse.pl

Przemysław Smalkowski

Dyrektor sprzedaży i rozwoju
(+48) 696 355 039
bialystok@expresshouse.pl

Sylwia Konopko

Asystentka oddziału
(+48) 696 355 039
bialystok@expresshouse.pl

Wojciech Goniewicz

Kierownik oddziału - Lublin
(+48) 81 440 50 78
wojciech.goniewicz@expressh...

Anna Rosa-Michalak

Ekspert ds. nieruchomości
(+48) 68 411 13 82
anna.rosa@expresshouse.pl

Michał Kubas

Ekspert ds finansów
(+48) 501 693 053
michal.kubas@expresshouse.pl

Jacek Denisiuk

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 733 62 67
jacek.denisiuk@expresshouse.pl

Mateusz Michalak

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 440 59 97
mateusz.michalak@expresshou...

Joanna Berka

Kierownik oddziału
(+48) 61 415 29 57
joanna.berka@expresshouse.pl

Hubert Grochowski

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 873 90 56
hubert.grochowski@expressho...

Samuel Mitrus

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 440 50 74
samuel.mitrus@expresshouse.pl

Marcin Fiedeń

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 440 45 82
marcin.fieden@expresshouse.pl

Renata Leszczyńska

Doradca ds.nieruchomości
(+48) 61 41 52 977
renata.leszczynska@expressh...

Janina Rygalik

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 820 02 33
janina.rygalik@expresshouse.pl

Przemyslaw Gąbka

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 822 86 29
przemyslaw.gabka@expresshou...

Jarosław Kosiński

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 440 45 33
jaroslaw.kosinski@expressho...

Joanna Szlaga

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 61 415 29 54
joanna.szlaga@expresshouse.pl

Paulina Wojtyła

Asystentka Oddziału
(+48) 696 355 027
lublin@expresshouse.pl

Jacek Gałka

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 61 415 25 09
jacek.galka@expresshouse.pl

Joanna Sakowicz

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 733 64 35
joanna.sakowicz@expresshous...

Kamil Jakubowski

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 61 415 29 63
kamil.jakubowski@expresshou...

Radosław Kamiński

Doradca ds nieruchomości
(+48) 81 440 50 72
radoslaw.kaminski@expressho...

Iwona Tryzna

Doradca ds. nierychomości
(+48) 85 674 93 64
iwona.tryzna@expresshouse.pl

Katarzyna Kupidłowska

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 733 62 62
katarzyna.kupidlowska@expre...

Paulina Straszyńska

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 61 415 16 95
paulina.straszynska@express...

Izabela Sagan

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 440 50 71
izabela.sagan@expresshouse.pl

Karolina Nowakowska

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 61 415 28 64
karolina.nowakowska@express...

Judyta Dudek

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 820 02 33
judyta.dudek@expresshouse.pl

Milena Zaparta

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 61 415 25 09
milena.zaparta@expresshouse.pl
  • Szukaj nieruchomości

  • Kalkulator kredytowy

  • Wyceń swoją nieruchomość