Twoje wyniki wyszukiwania

Nasz zespół

Największym atutem i podstawą sukcesu naszej firmy jest niewątpliwie kapitał ludzki tworzony przez zespół świetnie wyszkolonych agentów nieruchomości, posiadających profesjonalne zaplecze wiedzy i bogate doświadczenie nabyte w trakcie wieloletniej praktyki i różnorodnych szkoleń. Praca stanowi integralną część życia każdego człowieka, dlatego staramy się aby wszyscy czerpali z niej nie tylko korzyści materialne, ale także radość i satysfakcję. Podstawą Express House jest przyjazna atmosfera, współpraca oraz wzajemny szacunek.

Zawsze ceniliśmy i niezmiennie będziemy cenić: zaangażowanie, kreatywność, partnerstwo i zaufanie. Promujemy osoby pracowite, odpowiedzialne i pragnące się rozwijać. Zachęcamy wszystkich do podejmowania inicjatywy i dyskusji – doceniamy wkład każdego z osobna.

Krzysztof Dąbrowski

Dyrektor ds. finansów
(+48) 696 355 039
bialystok@expresshouse.pl

Marek Szubzda

Dyrektor ds. administracji
(+48) 85 674 93 64
bialystok@expresshouse.pl

Piotr Kurzawa

Dyrektor sieci sprzedaży
(+48) 696 355 039
bialystok@expresshouse.pl

Przemysław Smalkowski

Dyrektor sprzedaży i rozwoju
(+48) 85 674 93 64
bialystok@expresshouse.pl

Sylwia Konopko

Asystentka oddziału
(+48) 696 355 039
bialystok@expresshouse.pl

Wojciech Goniewicz

Ekspert ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
w.goniewicz@expresshouse.pl

Jacek Denisiuk

Ekspert ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
j.denisiuk@expresshouse.pl

Joanna Berka

Ekspert ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
j.berka@expresshouse.pl

Joanna Szlaga

Kierownik oddziału
(+48) 696 355 039
j.szlaga@expresshouse.pl

Joanna Sakowicz

Ekspert ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
j.sakowicz@expresshouse.pl

Katarzyna Kupidłowska

Ekspert ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
k.kupidlowska@expresshouse.pl

Kacper Kozakiewicz

Ekspert ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
k.kozakiewicz@expresshouse.pl

Karol Rudek

Ekspert ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
k.rudek@expresshouse.pl

Gabriel Tomczuk

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
g.tomczuk@expresshouse.pl

Alicja Brzezowska

Ekspert ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
a.brzezowska@expresshouse.pl

Margot Jaruga

Ekspert ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
m.sobczuk@expresshouse.pl

Wioleta Dziewa

Kierownik Oddziału
(+48) 696 355 039
w.dziewa@expresshouse.pl

Patryk Rybiński

Ekspert ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
p.rybinski@expresshouse.pl

Jakub Chomaniuk

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
j.chomaniuk@expresshouse.pl

Anna Pawęzka

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
a.pawezka@expresshouse.pl

Katarzyna Józefowicz

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
k.jozefowicz@expresshouse.pl

Paula Kazimierczak

Ekspert ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
p.kazimierczak@expresshouse.pl

Sylwia Gronek

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
sylwia.gronek@expresshouse.pl

Anna Szepietowska

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
anna.szepietowska@expressho...

Przemysław Jaraczewski

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
przemyslaw.jaraczewski@expr...

Kamil Kuźmicki

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
kamil.kuzmicki@expresshouse.pl

Marcin Pisarczyk

Kierownik oddziału
(+48) 696 355 039
marcin.pisarczyk@expresshou...

Joanna Sieńko

Ekspert ds. finansów
(+48) 696 355 039
joanna.sienko@expresshouse.pl

Dagmara Kapuścińska

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
dagmara.kapuscinska@express...

Emilia Czechowska

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
emilia.czechowska@expressho...

Emilia Fijołek

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
emilia.fijolek@expresshouse.pl

Maciej Goljan

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
maciej.goljan@expresshouse.pl

Wiktoria Mandziej

doradca ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
wiktoria.mandziej@expressho...

Bożena Sokołowska

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 696 355 039
bozena.sokolowska@expressho...
  • Szukaj nieruchomości

  • Kalkulator kredytowy

  • Wyceń swoją nieruchomość