Twoje wyniki wyszukiwania

Nasz zespół

Największym atutem i podstawą sukcesu naszej firmy jest niewątpliwie kapitał ludzki tworzony przez zespół świetnie wyszkolonych agentów nieruchomości, posiadających profesjonalne zaplecze wiedzy i bogate doświadczenie nabyte w trakcie wieloletniej praktyki i różnorodnych szkoleń. Praca stanowi integralną część życia każdego człowieka, dlatego staramy się aby wszyscy czerpali z niej nie tylko korzyści materialne, ale także radość i satysfakcję. Podstawą Express House jest przyjazna atmosfera, współpraca oraz wzajemny szacunek.

Zawsze ceniliśmy i niezmiennie będziemy cenić: zaangażowanie, kreatywność, partnerstwo i zaufanie. Promujemy osoby pracowite, odpowiedzialne i pragnące się rozwijać. Zachęcamy wszystkich do podejmowania inicjatywy i dyskusji – doceniamy wkład każdego z osobna.

Krzysztof Dąbrowski

Dyrektor ds. finansów
(+48) 696 355 039
bialystok@expresshouse.pl

Piotr Kurzawa

Dyrektor sieci sprzedaży
(+48) 85 674 93 64
bialystok@expresshouse.pl

Przemysław Smalkowski

Dyrektor sprzedaży i rozwoju
(+48) 85 674 93 64
bialystok@expresshouse.pl

Sylwia Konopko

Asystentka oddziału
(+48) 85 674 93 64
bialystok@expresshouse.pl

Wojciech Goniewicz

Ekspert ds. nieruchomości
(+48) 81 440 45 31
w.goniewicz@expresshouse.pl

Anna Rosa-Michalak

Ekspert ds. nieruchomości
(+48) 61 669 06 33
a.rosa@expresshouse.pl

Michał Kubas

Ekspert ds finansów
(+48) 501 693 053
michal.kubas@expresshouse.pl

Jacek Denisiuk

Ekspert ds. nieruchomości
(+48) 85 674 93 64
j.denisiuk@expresshouse.pl

Joanna Berka

Ekspert ds. nieruchomości
(+48) 61 669 06 33
j.berka@expresshouse.pl

Joanna Szlaga

Kierownik oddziału
(+48) 61 669 06 33
j.szlaga@expresshouse.pl

Angelika Kaluga

Asystentka Oddziału
(+48) 81 440 45 31
lublin@expresshouse.pl

Joanna Sakowicz

Ekspert ds. nieruchomości
(+48) 85 674 93 64
j.sakowicz@expresshouse.pl

Iwona Tryzna

Eksprert ds. nieruchomości
(+48) 85 674 93 64
i.tryzna@expresshouse.pl

Katarzyna Kupidłowska

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 674 93 64
k.kupidlowska@expresshouse.pl

Kacper Kozakiewicz

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 674 93 64
k.kozakiewicz@expresshouse.pl

Justyna Ścibior

Kierownik oddziału
(+48) 81 440 45 31
j.scibior@expresshouse.pl

Karol Rudek

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 674 93 64
k.rudek@expresshouse.pl

Bartosz Snarski

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 674 93 64
b.snarski@expresshouse.pl

Gabriela Osiczko

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 440 45 31
g.osiczko@expresshouse.pl

Damian Rudczuk

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 674 93 64
d.rudczuk@expresshouse.pl

Sebastian Raszczuk

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 674 93 64
s.raszczuk@expresshouse.pl

Gabriel Tomczuk

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 674 93 64
g.tomczuk@expresshouse.pl

Alicja Brzezowska

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 674 93 64
a.brzezowska@expresshouse.pl

Margot Sobczuk

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 61 669 06 33
m.sobczuk@expresshouse.pl

Monika Bodzak

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 440 45 31
m.bodzak@expresshouse.pl

Wioleta Doszko

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 440 45 31
w.doszko@expresshouse.pl

Dominika Luty

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 440 45 31
dominika.luty@expresshouse.pl

Jan Szcześniak

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 61 669 06 33
jan.szczesniak@expresshouse.pl

Patryk Rybiński

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 81 440 45 31
patryk.rybinski@expresshous...

Tomasz Szmajter

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 61 669 06 33
tomasz.szmajter@expresshous...

Natalia Polcyn

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 61 669 06 33
natalia.polcyn@expresshouse.pl

Bartosz Statkiewicz

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 674 93 64
bartosz.statkiewicz@express...

Jakub Chomaniuk

Doradca ds. nieruchomości
(+48) 85 674 93 64
jakub.chomaniuk@expresshous...
  • Szukaj nieruchomości

  • Kalkulator kredytowy

  • Wyceń swoją nieruchomość